LED ledai - kas tai?

Kviečiame susipažinti su gaiviausiomis girliandomis Lietuvoje - LED ledais!

LED ledai - tai girliandos, sudarytos iš tvirtų, išlaikančių formą plastikinių rutuliukų, kurie savo išvaizda primena gardžiausius dar vaikystėje pamėgtus ledus. Šie rutuliukai apjuosti įvairiaspalviais medvilniniais siūlais, suteikiančiais girliandoms estetikos ir jaukumo. Dieną net neįžiebti LED ledų rutuliukai pagyvins Jūsų interjerą, o vakare girliandose integruotos LED lemputės sukurs tikrą spalvų ir šviesų magiją.

LED ledus itin patogu naudoti. Jums nereikės ieškoti prailgintuvų ir rozečių girliandai prijungti ar slėpti ilgų, susipainiojusių laidų. Šios girliandos maitinamos baterijomis, jas įžiebti galėsite tiek vienkartiniais, tiek daugkartinio naudojimo įkraunamais elementais. Jos nepriklausomos nuo elektros tinklo, todėl su LED ledais jaukumą nesunkiai sukursite ir lauko terasoje ir stovyklaudami, šventinę nuotaiką lengvai perkelsite ne tik į savo, bet ir draugų ar kaimynų namus!

Pasirinkite sau tinkamiausią LED ledų rinkinį net iš 25 standartinių rinkinių, arba susikurkite savo vienetinę girliandą, sudėlioję savo 15 rutuliukų komplektą iš plačios spalvų paletės.


Jaukumas su LED ledais garantuotas!

Techninė informacija apie LED ledus

Girliandą sudaro 15 šiltai baltų gintarinio atspalvio LED lempučių.

LED ledų rutuliukai – 6 cm dydžio, plastikiniai, padengti medvilniniais siūlais.

Girliandos ilgis nuo pirmo iki paskutinio burbuliuko – 210cm, tarpai tarp lempučių – 15cm.

Baterijomis maitinamos LED ledų girliandos turi papildomą 30cm laidą iki elementų bloko (bendras girliandos ilgis - 2,40m). Maitinimui baterijomis naudojami 3 vnt. AA tipo elementų.

Iš elektros tinklo maitinamos LED ledų girliandos turi papildomą 150cm laidą iki kištuko į rozetę (bendras girliandos ilgis - 3,60m).

Girliandų LED lemputės ypač ekonomiškos. Jų galingumas nesiekia net 1W.


Girliandos LED ledai – šviesos desertas Jūsų akims!